DFLS1150Q-7
DigiKeyn tuotenumero
DFLS1150Q-7DITR-ND - Rullattu teippi (TR)
DFLS1150Q-7DICT-ND - Cut Tape (CT)
DFLS1150Q-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DFLS1150Q-7
Kuvaus
DIODE SCHOTTK 150V 1A POWERDI123
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 150 V 1A Kiinnitys pintaan PowerDI™ 123
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DFLS1150Q-7 -mallit
Kategoria
Kapasitanssi @ Vr, F
28pF @ 5V, 1MHz
Valm.
Luokka
Autoteollisuus
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Hyväksyntä
AEC-Q101
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Teknologia
Pakkaus / kotelo
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
150 V
Valmistajan laitepakkaus
PowerDI™ 123
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
1A
Toimintalämpötila - liitos
-55°C – 175°C
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
820 mV @ 1 A
Päätuotenumero
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)