DMN15H310SK3-13
DigiKeyn tuotenumero
31-DMN15H310SK3-13TR-ND - Rullattu teippi (TR)
31-DMN15H310SK3-13CT-ND - Cut Tape (CT)
31-DMN15H310SK3-13DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DMN15H310SK3-13
Kuvaus
MOSFET N-CH 150V 8.3A TO252
Valmistajan vakio toimitusaika
40 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 150 V 8,3A (Tc) 32W (Ta) Kiinnitys pintaan TO-252-3
Kategoria
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
8.7 nC @ 10 V
Valm.
Vgs (maks.)
±20V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
405 pF @ 25 V
Osan tila
Aktiivinen
Tehohäviö (maks.)
32W (Ta)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C (TJ)
Teknologia
Luokka
Autoteollisuus
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
150 V
Hyväksyntä
AEC-Q101
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
4V, 10V
Valmistajan laitepakkaus
TO-252-3
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
310mOhm @ 1,5A, 10V
Pakkaus / kotelo
Vgs(th) (maks.) @ Id
3V @ 250µA