ECS-200-10-37Q-ES-TR
DigiKeyn tuotenumero
XC2164TR-ND - Rullattu teippi (TR)
XC2164CT-ND - Cut Tape (CT)
XC2164DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECS-200-10-37Q-ES-TR
Kuvaus
CRYSTAL 20.0000MHZ 10PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
20 MHz ±30ppm Kiteet 10pF 100 Ohms 4-SMD, ei johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ECS-200-10-37Q-ES-TR -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
100 Ohms
Valm.
Käyttötila
Fundamentaalinen
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Luokitukset
AEC-Q200
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
MHz-kide
Pakkaus / kotelo
Taajuus
20 MHz
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (2x1,6)
Taajuuden vakaus
±50ppm
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,063" lev. (2,00mm x 1,60mm)
Taajuustoleranssi
±30ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,022" (0,55mm)
Kuormakapasitanssi
10pF