SD15C-01FTG
DigiKeyn tuotenumero
F6444TR-ND - Rullattu teippi (TR)
F6444CT-ND - Cut Tape (CT)
F6444DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SD15C-01FTG
Kuvaus
TVS DIODE 15VWM 31VC SOD323
Valmistajan vakio toimitusaika
29 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
31V Puristusliitin 12A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SOD-323
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SD15C-01FTG -mallit
Kategoria
Teho - pulssin huippu
450W
Valm.
Syöttöjännitteen suojaus
No
Sarja
Kapasitanssi taajuudella
75pF @ 1MHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TJ)
Osan tila
Aktiivinen
Luokka
Autoteollisuus
Tyyppi
Zener
Hyväksyntä
AEC-Q101
Kaksisuuntaiset kanavat
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
15V (maks.)
Pakkaus / kotelo
SC-76, SOD-323
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
31V
Valmistajan laitepakkaus
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
12A (8/20µs)