ITS4300SSJDXUMA1
DigiKeyn tuotenumero
ITS4300SSJDXUMA1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
ITS4300SSJDXUMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
ITS4300SSJDXUMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ITS4300SSJDXUMA1
Kuvaus
IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 DSO-8
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Virtakytkin/ohjain 1:1 N-kanavatyyppi 400mA PG-DSO-8
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ITS4300SSJDXUMA1 -mallit
Kategoria
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
Ei vaadita
Valm.
Virta - lähtö (maks.)
400mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rds päällä (tyyp.)
300mOhm
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Tilalippu
Kytkimen tyyppi
Vikasuojaus
Virran rajoitus (kiinteä), Avoimen kuorman tunnistus, Ylikuumeneminen, Ylijännite
Lähtöjen lukumäärä
1
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TJ)
Suhde - tulo:lähtö
1:1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Lähdön konfiguraatio
Korkea sivu
Valmistajan laitepakkaus
PG-DSO-8
Lähdön tyyppi
N-kanavatyyppi
Pakkaus / kotelo
Rajapinta
Päällä/Pois
Päätuotenumero
Jännite - kuorma
5V – 34V