XVM-16R2656-R
DigiKeyn tuotenumero
283-XVM-16R2656-R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
XVM-16R2656-R
Kuvaus
CAP 65F 0% +20% 16.2V CHASSIS MT
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
65 F (EDLC) superkondensaattorit 16.2 V Moduuli 22mOhm 1500 tuntia @ 65°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1500 tuntia @ 65°C
Valmistaja
Eaton - Electronics Division
Terminointi
Kantaruuviliittimet
Sarja
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Moduuli
Osan tila
Aktiivinen
Johdinten väli
0,846" (21,50mm)
Kapasitanssi
65 F
Koko/mitat
9,291" pit. x 1,803" lev. (236,00mm x 45,80mm)
Toleranssi
0%, +20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
3,051" (77,50mm)
Jännite – nimellinen
16.2 V
Toimintalämpötila
-40°C – 65°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
22mOhm