PBLH-12R0/100ST
DigiKeyn tuotenumero
2085-PBLH-12R0/100ST-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PBLH-12R0/100ST
Kuvaus
CAP EDLC 100F 12V UCAP PACK
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 F (EDLC) superkondensaattorit 12 V Moduuli 20mOhm @ 1kHz 1500 tuntia @ 65°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1500 tuntia @ 65°C
Valmistaja
Tecate Group
Terminointi
Kantaruuviliittimet
Sarja
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Moduuli
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
6,614" pit. x 1,654" lev. (168,00mm x 42,00mm)
Kapasitanssi
100 F
Korkeus - asennettuna (maks.)
3,543" (90,00mm)
Jännite – nimellinen
12 V
Toimintalämpötila
-40°C – 65°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
20mOhm @ 1kHz