SCAP,PBL-25/16.2
DigiKeyn tuotenumero
2085-SCAPPBL-25/16.2-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SCAP,PBL-25/16.2
Kuvaus
CAP 25F 16.2V CHASSIS MNT
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
25 F (EDLC) superkondensaattorit 16.2 V Moduuli, Johdot 50mOhm
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
50mOhm
Valmistaja
Tecate Group
Terminointi
Kantaruuviliittimet
Sarja
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Moduuli, Johdot
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
3,740" pit. x 2,047" lev. (95,00mm x 52,00mm)
Kapasitanssi
25 F
Korkeus - asennettuna (maks.)
2,244" (57,00mm)
Jännite – nimellinen
16.2 V
Toimintalämpötila
-40°C – 65°C