PHVL-3R9V155-R
DigiKeyn tuotenumero
283-PHVL-3R9V155-R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PHVL-3R9V155-R
Kuvaus
SUPERCAP 3.9V 1.5F 0.16 OHM VT
Tarkka kuvaus
1.5 F (EDLC) superkondensaattorit 3.9 V Säteittäinen 160mOhm 5000 tuntia @ 85°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PHVL-3R9V155-R -mallit
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
5000 tuntia @ 85°C
Johdinten väli
0,465" (11,80mm)
Kapasitanssi
1.5 F
Koko/mitat
0,681" pit. x 0,354" lev. (17,30mm x 9,00mm)
Toleranssi
-10%, +30%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,866" (22,00mm)
Jännite – nimellinen
3.9 V
Toimintalämpötila
-40°C – 65°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
160mOhm