PHVL-3R9V474-R
DigiKeyn tuotenumero
283-PHVL-3R9V474-R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PHVL-3R9V474-R
Kuvaus
SUPERCAP 3.9V 0.47F 0.40 OHM VT
Tarkka kuvaus
470 mF (EDLC) superkondensaattorit 3.9 V Säteittäinen 400mOhm 5000 tuntia @ 85°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
5000 tuntia @ 85°C
Johdinten väli
0,465" (11,80mm)
Kapasitanssi
470 mF
Koko/mitat
0,681" pit. x 0,354" lev. (17,30mm x 9,00mm)
Toleranssi
-10%, +30%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,571" (14,50mm)
Jännite – nimellinen
3.9 V
Toimintalämpötila
-40°C – 65°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
400mOhm