PHVL-3R9H155-R on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Eaton - Electronics Division
Varastossa: 302
Tekniset tiedot
1.5 F (EDLC) superkondensaattorit 3.9 V Säteittäinen 160mOhm 5000 tuntia @ 85°C
PHVL Low leakage supercapacitors packs
What is the difference between a battery and a supercapacitor?
PHVL-3R9H155-R
DigiKeyn tuotenumero
283-PHVL-3R9H155-R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PHVL-3R9H155-R
Kuvaus
SUPERCAP 3.9V 1.5F 0.16 OHM HZ
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
5000 tuntia @ 85°C
Valmistaja
Eaton - Electronics Division
Terminointi
PC-nastat
Sarja
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen
Osan tila
Aktiivinen
Johdinten väli
0,465" (11,80mm)
Kapasitanssi
1.5 F
Koko/mitat
0,681" pit. x 0,354" lev. (17,30mm x 9,00mm)
Toleranssi
-10%, +30%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,866" (22,00mm)
Jännite – nimellinen
3.9 V
Toimintalämpötila
-40°C – 65°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
160mOhm