PHV-5R4H505-R
DigiKeyn tuotenumero
283-4190-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PHV-5R4H505-R
Kuvaus
CAP 5F -10% +30% 5.4V T/H
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
5 F (EDLC) superkondensaattorit 5.4 V Säteittäinen, Purkki, Vaakasuuntainen 70mOhm @ 100Hz 1000 tuntia @ 65°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 65°C
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki, Vaakasuuntainen
Johdinten väli
0,209" (5,30mm)
Kapasitanssi
5 F
Koko/mitat
1,280" pit. x 0,839" lev. (32,50mm x 21,30mm)
Toleranssi
-10%, +30%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,433" (11,00mm)
Jännite – nimellinen
5.4 V
Toimintalämpötila
-40°C – 65°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
70mOhm @ 100Hz