PHB-5R0H505-R
DigiKeyn tuotenumero
283-3524-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PHB-5R0H505-R
Kuvaus
CAP 5F -10% +30% 5V T/H
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
5 F (EDLC) superkondensaattorit 5 V Säteittäinen, Purkki, Vaakasuuntainen 130mOhm @ 100Hz 1000 tuntia @ 70°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 70°C
Valmistaja
Eaton - Electronics Division
Terminointi
PC-nastat
Sarja
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki, Vaakasuuntainen
Osan tila
Aktiivinen
Johdinten väli
0,209" (5,30mm)
Kapasitanssi
5 F
Koko/mitat
1,280" pit. x 0,839" lev. (32,50mm x 21,30mm)
Toleranssi
-10%, +30%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,433" (11,00mm)
Jännite – nimellinen
5 V
Toimintalämpötila
-25°C – 70°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
130mOhm @ 100Hz