PHB-5R0V505-R
DigiKeyn tuotenumero
283-3520-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PHB-5R0V505-R
Kuvaus
CAP 5F -10% +30% 5V T/H
Tarkka kuvaus
5 F (EDLC) superkondensaattorit 5 V Säteittäinen, Purkki 130mOhm @ 100Hz 1000 tuntia @ 70°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 70°C
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki
Johdinten väli
0,209" (5,30mm)
Kapasitanssi
5 F
Koko/mitat
0,839" pit. x 0,433" lev. (21,30mm x 11,00mm)
Toleranssi
-10%, +30%
Korkeus - asennettuna (maks.)
1,280" (32,50mm)
Jännite – nimellinen
5 V
Toimintalämpötila
-25°C – 70°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
130mOhm @ 100Hz