MFBM1V1005-601-R
DigiKeyn tuotenumero
283-MFBM1V1005-601-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-MFBM1V1005-601-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-MFBM1V1005-601-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MFBM1V1005-601-R
Kuvaus
FERRITE BEAD 600 OHM 0402 1LN
Tarkka kuvaus
600 Ohms @ 100 MHz 1 Voimajohto Ferriittitukilevyt ja sirut 0402 (1005 metrinen) 500mA 500mOhm
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MFBM1V1005-601-R -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
500mA
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
500mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaus / kotelo
0402 (1005 metrinen)
Korkeus (maks.)
0,026" (0,65mm)
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Impedanssi taajuudella
600 Ohms @ 100 MHz