SRF0905-501Y
DigiKeyn tuotenumero
SRF0905-501YTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SRF0905-501YCT-ND - Cut Tape (CT)
SRF0905-501YDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SRF0905-501Y
Kuvaus
CMC 500UH 1A 2LN 1 KOHM SMD
Tarkka kuvaus
500 µH @ 100 kHz 2 Linjan yhteismuotokuristin Kiinnitys pintaan 1 kOhms @ 1 MHz 1A DCR 150mOhm
EDA/CAD-mallit
SRF0905-501Y -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
1A
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
150mOhm
Sarja
Jänniteluokitus – DC
80V
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Koko/mitat
0,362" pit. x 0,236" lev. (9,20mm x 6,00mm)
Korkeus (maks.)
0,209" (5,30mm)
Impedanssi taajuudella
1 kOhms @ 1 MHz
Induktanssi taajuudella
500 µH @ 100 kHz