SRF0905-251Y
DigiKeyn tuotenumero
SRF0905-251YTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SRF0905-251YCT-ND - Cut Tape (CT)
SRF0905-251YDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SRF0905-251Y
Kuvaus
CMC 250UH 1.2A 2LN 600 OHM SMD
Tarkka kuvaus
250 µH @ 100 kHz 2 Linjan yhteismuotokuristin Kiinnitys pintaan 600 Ohms @ 3 MHz 1,2A DCR 130mOhm
EDA/CAD-mallit
SRF0905-251Y -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
1,2A
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
130mOhm
Sarja
Jänniteluokitus – DC
80V
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Koko/mitat
0,362" pit. x 0,236" lev. (9,20mm x 6,00mm)
Korkeus (maks.)
0,209" (5,30mm)
Impedanssi taajuudella
600 Ohms @ 3 MHz
Induktanssi taajuudella
250 µH @ 100 kHz