FBMH4525HM102NTV
DigiKeyn tuotenumero
587-3839-2-ND - Rullattu teippi (TR)
587-3839-1-ND - Cut Tape (CT)
587-3839-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FBMH4525HM102NTV
Kuvaus
FERRITE BEAD 1 KOHM 1810 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
9 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 kOhms @ 100 MHz 1 Voimajohto Ferriittitukilevyt ja sirut 1810 (4525 metrinen) 3A 60mOhm
EDA/CAD-mallit
FBMH4525HM102NTV -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
3A
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
60mOhm
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Pakkaus / kotelo
1810 (4525 metrinen)
Korkeus (maks.)
0,110" (2,80mm)
Impedanssi taajuudella
1 kOhms @ 100 MHz
Koko/mitat
0,177" pit. x 0,098" lev. (4,50mm x 2,50mm)