O24M000000S022
DigiKeyn tuotenumero
535-O24M000000S022TR-ND - Rullattu teippi (TR)
535-O24M000000S022CT-ND - Cut Tape (CT)
535-O24M000000S022DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
O24M000000S022
Kuvaus
XTAL OSC XO 24MHZ SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
24 MHz XO (standardi) CMOS Oskillaattori 1,8V Käyttöönotto/käytöstä poisto 4-SMD, ei johtoa
Kategoria
Syöttöjännite
1,8V
Valm.
Taajuuden vakaus
±50ppm
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C
Osan tila
Aktiivinen
Virta - syöttö (maks.)
3,5mA
Pääresonaattori
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
Pakkaus / kotelo
4-SMD, ei johtoa
Taajuus
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (2,5x2)
Aihealue
Käyttöönotto/käytöstä poisto
Koko/mitat
0,098" pit. x 0,079" lev. (2,50mm x 2,00mm)
Lähtö
CMOS
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,039" (1,00mm)