HCM1A0503V2-3R3-R
DigiKeyn tuotenumero
283-HCM1A0503V2-3R3-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-HCM1A0503V2-3R3-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-HCM1A0503V2-3R3-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HCM1A0503V2-3R3-R
Kuvaus
FIXED IND 3.3UH 4.7A 38 MOHM SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
3.3 µH Suojattu Induktori 4.7 A 38mOhm maks. Epästandardi
DC-resistanssi (DCR)
38mOhm maks.
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
25MHz
Osan tila
Vanhentunut
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Materiaali - ydin
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,213" pit. x 0,205" lev. (5,40mm x 5,20mm)
Virta - saturaatio (Isat)
6,5A
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,118" (3,00mm)