SRP5030WA-3R3M
DigiKeyn tuotenumero
118-SRP5030WA-3R3MTR-ND - Rullattu teippi (TR)
118-SRP5030WA-3R3MCT-ND - Cut Tape (CT)
118-SRP5030WA-3R3MDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SRP5030WA-3R3M
Kuvaus
FIXED IND 3.3UH 6A 36 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
3.3 µH Suojattu Induktori 6 A 36mOhm maks. Epästandardi
Kategoria
DC-resistanssi (DCR)
36mOhm maks.
Valm.
Q taajuudella
20 @ 100kHz
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
27MHz
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Luokitukset
AEC-Q200
Toimintalämpötila
-55°C – 165°C
Materiaali - ydin
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Virtaluokitus (ampeeria)
Koko/mitat
0,217" pit. x 0,207" lev. (5,50mm x 5,25mm)
Virta - saturaatio (Isat)
5,4A
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,118" (3,00mm)