HCM1A0503V3-3R3-R
DigiKeyn tuotenumero
283-HCM1A0503V3-3R3-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-HCM1A0503V3-3R3-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-HCM1A0503V3-3R3-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HCM1A0503V3-3R3-R
Kuvaus
FIXED IND 3.3UH 4.7A 38 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
3.3 µH Suojattu Valettu Induktori 4.7 A 38mOhm maks. Epästandardi
Kategoria
Suojakuori
Suojattu
Valm.
DC-resistanssi (DCR)
38mOhm maks.
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
25MHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Luokitukset
AEC-Q200
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Tyyppi
Valettu
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Materiaali - ydin
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Induktanssi
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,213" pit. x 0,205" lev. (5,40mm x 5,20mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,118" (3,00mm)
Virta - saturaatio (Isat)
6,5A