HCM1305-4R7-R
DigiKeyn tuotenumero
283-HCM1305-4R7-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-HCM1305-4R7-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-HCM1305-4R7-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HCM1305-4R7-R
Kuvaus
FIXED IND 4.7UH 12A 12.7 MOHM
Tarkka kuvaus
4.7 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 12 A 12,7mOhm maks. Epästandardi
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
27A
DC-resistanssi (DCR)
12,7mOhm maks.
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Koko/mitat
0,524" pit. x 0,480" lev. (13,30mm x 12,20mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,197" (5,00mm)