IHLP5050EZER4R7M01 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | IHLP5050EZER4R7M01 |
Kuvaus | FIXED IND 4.7UH 12A 15 MOHM SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 23 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 4.7 µH Suojattu Valettu Induktori 12 A 15mOhm maks. Epästandardi |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | IHLP5050EZER4R7M01 -mallit |
Kategoria | Virta - saturaatio (Isat) 27A |
Valm. | Suojakuori Suojattu |
Sarja | DC-resistanssi (DCR) 15mOhm maks. |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Toimintalämpötila -55°C – 125°C |
Osan tila Aktiivinen | Induktanssitaajuus - testi 100 kHz |
Tyyppi Valettu | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Induktanssi | Pakkaus / kotelo Epästandardi |
Toleranssi ±20% | Koko/mitat 0,520" pit. x 0,508" lev. (13,20mm x 12,90mm) |
Virtaluokitus (ampeeria) | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,197" (5,00mm) |