SRP1245A-4R7M
DigiKeyn tuotenumero
SRP1245A-4R7MTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SRP1245A-4R7MCT-ND - Cut Tape (CT)
SRP1245A-4R7MDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SRP1245A-4R7M
Kuvaus
FIXED IND 4.7UH 12A 15 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
4.7 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 12 A 15mOhm maks. Epästandardi
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SRP1245A-4R7M -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR)
15mOhm maks.
Valm.
Q taajuudella
20 @ 100kHz
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
15MHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Luokitukset
AEC-Q200
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C
Tyyppi
Rumpuydin, johdosta kierretty
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Materiaali - ydin
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Induktanssi
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,531" pit. x 0,492" lev. (13,50mm x 12,50mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,197" (5,00mm)
Virta - saturaatio (Isat)
27A