PA4343.472NLT | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | PA4343.472NLT |
Kuvaus | FIXED IND 4.7UH 13.5A 8.4 MOHM |
Valmistajan vakio toimitusaika | 13 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 4.7 µH Suojattu Valettu Induktori 13.5 A 8,4mOhm maks. Epästandardi |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | PA4343.472NLT -mallit |
Kategoria | Suojakuori Suojattu |
Valm. | DC-resistanssi (DCR) 8,4mOhm maks. |
Sarja | Luokitukset AEC-Q200 |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Toimintalämpötila -40°C – 125°C |
Osan tila Aktiivinen | Induktanssitaajuus - testi 100 kHz |
Tyyppi Valettu | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Induktanssi | Pakkaus / kotelo Epästandardi |
Toleranssi ±20% | Koko/mitat 0,551" pit. x 0,504" lev. (14,00mm x 12,80mm) |
Virtaluokitus (ampeeria) | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,256" (6,50mm) |
Virta - saturaatio (Isat) 28A |