HCM1104-4R7-R
DigiKeyn tuotenumero
283-HCM1104-4R7-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-HCM1104-4R7-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-HCM1104-4R7-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HCM1104-4R7-R
Kuvaus
FIXED IND 4.7UH 8.5A 20 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
4.7 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 8.5 A 20mOhm maks. Epästandardi
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
15A
DC-resistanssi (DCR)
20mOhm maks.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Koko/mitat
0,437" pit. x 0,394" lev. (11,10mm x 10,00mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,157" (4,00mm)