PA4342.472NLT
DigiKeyn tuotenumero
553-3001-2-ND - Rullattu teippi (TR)
553-3001-1-ND - Cut Tape (CT)
553-3001-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PA4342.472NLT
Kuvaus
FIXED IND 4.7UH 10A 15.5 MOHM
Tarkka kuvaus
4.7 µH Suojattu Valettu Induktori 10 A 15,5mOhm maks. Epästandardi
EDA/CAD-mallit
PA4342.472NLT -mallit
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
17A
DC-resistanssi (DCR)
15,5mOhm maks.
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,453" pit. x 0,406" lev. (11,50mm x 10,30mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,157" (4,00mm)