CSAB1040A-4R7M
DigiKeyn tuotenumero
4044-CSAB1040A-4R7MTR-ND - Rullattu teippi (TR)
4044-CSAB1040A-4R7MCT-ND - Cut Tape (CT)
4044-CSAB1040A-4R7MDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CSAB1040A-4R7M
Kuvaus
FIXED IND 4.7UH 9.9A 20 MOHM SMD
Tarkka kuvaus
4.7 µH Suojattu Valettu Induktori 9.9 A 20mOhm maks. 2-SMD Alhainen DCR, alhaiset häviöt
EDA/CAD-mallit
CSAB1040A-4R7M -mallit
DC-resistanssi (DCR)
20mOhm maks.
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Tyyppi
Valettu
Ominaisuudet
Alhainen DCR, alhaiset häviöt
Toleranssi
±20%
Valmistajan laitepakkaus
1040
Virtaluokitus (ampeeria)
Koko/mitat
0,394" pit. x 0,453" lev. (10,00mm x 11,50mm)
Virta - saturaatio (Isat)
14A
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,157" (4,00mm)