IHLP4040DZER4R7M11
DigiKeyn tuotenumero
541-1312-2-ND - Rullattu teippi (TR)
541-1312-1-ND - Cut Tape (CT)
541-1312-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IHLP4040DZER4R7M11
Kuvaus
FIXED IND 4.7UH 9.5A 14.2 MOHM
Tarkka kuvaus
4.7 µH Suojattu Valettu Induktori 9.5 A 14,2mOhm maks. Epästandardi
EDA/CAD-mallit
IHLP4040DZER4R7M11 -mallit
DC-resistanssi (DCR)
14,2mOhm maks.
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,425" pit. x 0,400" lev. (10,80mm x 10,16mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,157" (4,00mm)
Virta - saturaatio (Isat)
7,6A