HCM0503-2R2-R
DigiKeyn tuotenumero
283-5236-2-ND - Rullattu teippi (TR)
283-5236-1-ND - Cut Tape (CT)
283-5236-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HCM0503-2R2-R
Kuvaus
FIXED IND 2.2UH 6.8A 25 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2.2 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 6.8 A 25mOhm maks. Epästandardi
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
6,5A
Valm.
Suojakuori
Suojattu
Sarja
DC-resistanssi (DCR)
25mOhm maks.
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Tyyppi
Rumpuydin, johdosta kierretty
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Materiaali - ydin
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Induktanssi
Koko/mitat
0,203" pit. x 0,201" lev. (5,15mm x 5,10mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,118" (3,00mm)