IHLP2020CZER2R2M11
DigiKeyn tuotenumero
541-1236-2-ND - Rullattu teippi (TR)
541-1236-1-ND - Cut Tape (CT)
541-1236-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IHLP2020CZER2R2M11
Kuvaus
FIXED IND 2.2UH 6.75A 25 MOHM
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2.2 µH Suojattu Valettu Induktori 6.75 A 25mOhm maks. Epästandardi
EDA/CAD-mallit
IHLP2020CZER2R2M11 -mallit
DC-resistanssi (DCR)
25mOhm maks.
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
41MHz
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,216" pit. x 0,204" lev. (5,49mm x 5,18mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,118" (3,00mm)
Virta - saturaatio (Isat)
5,5A