IHLP2020BZER2R2M01
DigiKeyn tuotenumero
541-1088-2-ND - Rullattu teippi (TR)
541-1088-1-ND - Cut Tape (CT)
541-1088-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IHLP2020BZER2R2M01
Kuvaus
FIXED IND 2.2UH 4.2A 50.1 MOHM
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2.2 µH Suojattu Valettu Induktori 4.2 A 50,1mOhm maks. Epästandardi
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
IHLP2020BZER2R2M01 -mallit
Kategoria
Suojakuori
Suojattu
Valm.
DC-resistanssi (DCR)
50,1mOhm maks.
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
39MHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Tyyppi
Valettu
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Induktanssi
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,216" pit. x 0,204" lev. (5,49mm x 5,18mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,079" (2,00mm)
Virta - saturaatio (Isat)
9,5A