ECMS1V0905-272-R
DigiKeyn tuotenumero
283-ECMS1V0905-272-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-ECMS1V0905-272-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-ECMS1V0905-272-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECMS1V0905-272-R
Kuvaus
CMC 2A 2LN 2.7 KOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2 Linjan yhteismuotokuristin Kiinnitys pintaan 2.7 kOhms @ 100 MHz 2A DCR 80mOhm
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
2A
Valmistaja
Eaton - Electronics Division
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
80mOhm
Sarja
Jänniteluokitus – DC
80V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Voimajohto
Koko/mitat
0,374" pit. x 0,276" lev. (9,50mm x 7,00mm)
Johtojen lukumäärä
2
Korkeus (maks.)
0,189" (4,80mm)
Impedanssi taajuudella
2.7 kOhms @ 100 MHz