DESD3V3L2BTQ-7
DigiKeyn tuotenumero
31-DESD3V3L2BTQ-7TR-ND - Rullattu teippi (TR)
31-DESD3V3L2BTQ-7CT-ND - Cut Tape (CT)
31-DESD3V3L2BTQ-7DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DESD3V3L2BTQ-7
Kuvaus
TVS DIODE 3.3VWM 10VC SOT23-3
Valmistajan vakio toimitusaika
40 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10V Puristusliitin 23A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SOT-23-3
Kategoria
Teho - pulssin huippu
230W
Valm.
Syöttöjännitteen suojaus
No
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
HDMI, USB
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Tyyppi
Zener
Luokka
Autoteollisuus
Kaksisuuntaiset kanavat
2
Hyväksyntä
AEC-Q101
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
3,3V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - läpilyönti (min)
3,75V
Pakkaus / kotelo
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
10V
Valmistajan laitepakkaus
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
23A