MPZ2012S331ATD25
DigiKeyn tuotenumero
445-MPZ2012S331ATD25TR-ND - Rullattu teippi (TR)
445-MPZ2012S331ATD25CT-ND - Cut Tape (CT)
445-MPZ2012S331ATD25DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MPZ2012S331ATD25
Kuvaus
FERRITE BEAD 330 OHM 0805 1LN
Tarkka kuvaus
330 Ohms @ 100 MHz 1 Voimajohto Ferriittitukilevyt ja sirut 0805 (2012 metrinen) 2,5A 50mOhm
EDA/CAD-mallit
MPZ2012S331ATD25 -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
2,5A
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
50mOhm
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Korkeus (maks.)
0,041" (1,05mm)
Impedanssi taajuudella
330 Ohms @ 100 MHz
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)