DR124-330-R
DigiKeyn tuotenumero
283-DR124-330-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-DR124-330-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-DR124-330-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DR124-330-R
Kuvaus
FIXED IND 33UH 2.6A 97 MOHM SMD
Tarkka kuvaus
33 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 2.6 A 97mOhm maks. Epästandardi
EDA/CAD-mallit
DR124-330-R -mallit
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
3,12A
DC-resistanssi (DCR)
97mOhm maks.
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Koko/mitat
0,492" pit. x 0,492" lev. (12,50mm x 12,50mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,177" (4,50mm)