CDRH124NP-330MC
DigiKeyn tuotenumero
308-1932-2-ND - Rullattu teippi (TR)
308-1932-1-ND - Cut Tape (CT)
308-1932-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CDRH124NP-330MC
Kuvaus
FIXED IND 33UH 2.7A 97 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
33 µH Suojattu Induktori 2.7 A 97mOhm maks. Epästandardi
Kategoria
Suojakuori
Suojattu
Valm.
DC-resistanssi (DCR)
97mOhm maks.
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 100°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Materiaali - ydin
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Induktanssi
Koko/mitat
0,472" pit. x 0,472" lev. (12,00mm x 12,00mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,177" (4,50mm)