ASPI-104S-330M-T
DigiKeyn tuotenumero
535-ASPI-104S-330M-TTR-ND - Rullattu teippi (TR)
535-ASPI-104S-330M-TCT-ND - Cut Tape (CT)
535-ASPI-104S-330M-TDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ASPI-104S-330M-T
Kuvaus
FIXED IND 33UH 2.2A 93 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
33 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 2.2 A 93mOhm maks. Epästandardi
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ASPI-104S-330M-T -mallit
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
2,3A
Valm.
Suojakuori
Suojattu
Sarja
DC-resistanssi (DCR)
93mOhm maks.
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Tyyppi
Rumpuydin, johdosta kierretty
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Materiaali - ydin
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Induktanssi
Koko/mitat
0,398" pit. x 0,394" lev. (10,10mm x 10,00mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,157" (4,00mm)