BK/MDA-20-R
DigiKeyn tuotenumero
283-2726-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BK/MDA-20-R
Kuvaus
FUSE CERM 20A 250VAC 125VDC 3AB
Tarkka kuvaus
20 A 250 V AC 125 V DC-sulake Patruuna, Keraaminen Vaatii pidikkeen 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Kategoria
Jänniteluokitus – DC
1,5kA AC, 10kA DC
Sulamisen I²t
483.45
Koko/mitat
0,250" halk. x 1,250" pit. (6,35mm x 31,75mm)
Jänniteluokitus – AC
250 V
DC-resistanssi kylmänä
0.004 Ohms