BK/MDA-10-R
DigiKeyn tuotenumero
283-2722-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BK/MDA-10-R
Kuvaus
FUSE CERAMIC 10A 250VAC 3AB 3AG
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 A 250 V AC DC-sulake Patruuna, Keraaminen Vaatii pidikkeen 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Kategoria
Vasteaika
Hidas
Valm.
Pakkaus / kotelo
Sarja
Katkaisukapasiteetti nimellisjännitteellä
200A
Pakkaustapa
Irtotavara
Sulamisen I²t
332.0
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyjä
CE, CSA, UL
Asennustyyppi
Vaatii pidikkeen
Väri
Musta
Sulakkeen tyyppi
Koko/mitat
0,250" halk. x 1,250" pit. (6,35mm x 31,75mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
DC-resistanssi kylmänä
0.01 Ohms
Jänniteluokitus – AC
250 V