BK/MDA-15-R on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Littelfuse Inc.
Varastossa: 8 237
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Littelfuse Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Varastossa: 42
15 A 250 V AC DC-sulake Patruuna, Keraaminen Vaatii pidikkeen 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Eaton Electronics Overcurrent Protection Fuse Portfolio
BK/MDA-15-R
DigiKeyn tuotenumero
283-2724-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BK/MDA-15-R
Kuvaus
FUSE CERAMIC 15A 250VAC 3AB 3AG
Tarkka kuvaus
750A
Sulamisen I²t
336.82
Koko/mitat
0,250" halk. x 1,250" pit. (6,35mm x 31,75mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
DC-resistanssi kylmänä
0.00553 Ohms
Jänniteluokitus – AC
250 V