BK/MDA-12-R
DigiKeyn tuotenumero
283-2723-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BK/MDA-12-R
Kuvaus
FUSE CERAMIC 12A 250VAC 3AB 3AG
Tarkka kuvaus
12 A 250 V AC DC-sulake Patruuna, Keraaminen Vaatii pidikkeen 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
750A
Sulamisen I²t
125.18
Koko/mitat
0,250" halk. x 1,250" pit. (6,35mm x 31,75mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
DC-resistanssi kylmänä
0.00725 Ohms
Jänniteluokitus – AC
250 V