BK/MDA-30-R
DigiKeyn tuotenumero
283-2728-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BK/MDA-30-R
Kuvaus
FUSE CERM 30A 250VAC 125VDC 3AB
Tarkka kuvaus
30 A 250 V AC 125 V DC-sulake Patruuna, Keraaminen Vaatii pidikkeen 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Kategoria
Jänniteluokitus – DC
1,5kA AC, 10kA DC
Sulamisen I²t
1096.7
Koko/mitat
0,250" halk. x 1,250" pit. (6,35mm x 31,75mm)
Jänniteluokitus – AC
250 V