RP8100RUBBERSEAL
DigiKeyn tuotenumero
141-RP8100RUBBERSEAL-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RP8100RUBBERSEAL
Kuvaus
SEALING WASHER 13.59MM ID BLACK
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tiivistysaluslevy Musta RP8100-sarja
Kategoria
Käyttöön seuraavan kanssa/liittyvät tuotteet
RP8100-sarja
Valmistaja
E-Switch
Kiinnitysominaisuus
Paneelin taka- tai etuosa
Sarja
Koko/mitat
0,535" (13,59mm) sisähalk. x 0,039" (1,00mm) korkeus
Pakkaustapa
Irtotavara
Väri
Musta
Toimintalämpötila
-30°C – 85°C