RP8100B2M1CEBLKBLUNIL
RP8100B2M1CEBLKBLUNIL
Additional Requirements for Selecting a Switch
RP8100B2M1CEBLKBLUNIL
DigiKeyn tuotenumero
EG4571-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RP8100B2M1CEBLKBLUNIL
Kuvaus
SWITCH PB SPST-NO 0.125A 125V
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Painikekytkimet SPST-NO Standardi Paneelikiinnitys, Etuosa
EDA/CAD-mallit
RP8100B2M1CEBLKBLUNIL -mallit
Kategoria
Jänniteluokitus – DC
50 V
Väri - aktuaattori/suojus
Sininen
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys, Etuosa
Tyyppi
Standardi
Paneelin aukon mitat
Pyöreä - 13,60mm halk.
Piiri
Toimintalämpötila
-30°C – 85°C
Virtaluokitus (ampeeria)
125mA (AC), 100mA (DC)
Päätuotenumero
Jänniteluokitus – AC
125 V