RP8101B2M1CEBLKBLKNIL
RP8101B2M1CEBLKBLKNIL
Additional Requirements for Selecting a Switch
RP8101B2M1CEBLKBLKNIL
DigiKeyn tuotenumero
EG5541-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RP8101B2M1CEBLKBLKNIL
Kuvaus
SWITCH PUSH SPST-NO 0.125A 125V
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Painikekytkimet SPST-NO Standardi Paneelikiinnitys, Etuosa
EDA/CAD-mallit
RP8101B2M1CEBLKBLKNIL -mallit
Kategoria
Jänniteluokitus – DC
50 V
Väri - aktuaattori/suojus
Musta
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys, Etuosa
Tyyppi
Standardi
Paneelin aukon mitat
Pyöreä - 13,60mm halk.
Piiri
Toimintalämpötila
-30°C – 85°C
Virtaluokitus (ampeeria)
125mA (AC), 100mA (DC)
Päätuotenumero
Jänniteluokitus – AC
125 V