RP8100B2M1CEBLKBLKGRN
RP8100B2M1CEBLKBLKGRN
Additional Requirements for Selecting a Switch
RP8100B2M1CEBLKBLKGRN
DigiKeyn tuotenumero
EG4573-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RP8100B2M1CEBLKBLKGRN
Kuvaus
SWITCH PB SPST-NO 0.125A 125V
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Painikekytkimet SPST-NO Standardi, Valaistu Paneelikiinnitys, Etuosa
EDA/CAD-mallit
RP8100B2M1CEBLKBLKGRN -mallit
Väri - aktuaattori/suojus
Musta
Pakkaustapa
Irtotavara
Valaistuksen tyyppi, väri
LED, Vihreä
Osan tila
Aktiivinen
Valaistuksen jännite (nimellinen)
2VDC
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys, Etuosa
Tyyppi
Standardi, Valaistu
Paneelin aukon mitat
Pyöreä - 13,60mm halk.
Toimintalämpötila
-30°C – 85°C
Virtaluokitus (ampeeria)
125mA (AC), 100mA (DC)
Jänniteluokitus – AC
125 V
Päätuotenumero
Jänniteluokitus – DC
50 V