PVL14FWS16
PVL14FWS16
PVL14FWS16
DigiKeyn tuotenumero
141-PVL14FWS16-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PVL14FWS16
Kuvaus
LED PNL IND 8MM WIRE LEADS
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
LED Paneeli-ilmaisin 110V 2mA – 20mA Johdot - 5,9" (150,00mm)
EDA/CAD-mallit
PVL14FWS16 -mallit
Kategoria
Jännite
110V
Virta
2mA – 20mA
Paneelin aukon mitat
0,551" (14,00mm)
Linssin koko
8,00mm halk.
Pyöreä, tasainen yläosa
Linssin väri
Punainen
Terminointityyppi
Johdot - 5,9" (150,00mm)