PV4F2B011-3R4
DigiKeyn tuotenumero
EG5413-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PV4F2B011-3R4
Kuvaus
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 2A 24V
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Painikekytkimet SPDT Ilkivallan torjunta, valaistu Paneelikiinnitys, Etuosa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PV4F2B011-3R4 -mallit
Kategoria
Aktuaattorin merkintä
Ei merkintää
Valm.
Väri - aktuaattori/suojus
Musta
Sarja
Valaistuksen tyyppi, väri
LED, sininen/ vihreä/punainen
Pakkaustapa
Irtotavara
Valaistuksen jännite (nimellinen)
12VDC
Osan tila
Aktiivinen
Terminointityyppi
Juotostina, Pikaliitin - 0,110" (2,8mm)
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys, Etuosa
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP65 - pölytiivis, vedenkestävä
Tyyppi
Ilkivallan torjunta, valaistu
Paneelin aukon mitat
Pyöreä - 19,00mm halk.
Piiri
Toimintalämpötila
-20°C – 55°C
Kytkimen toiminto
On-Mom
Mekaaninen käyttöikä
1000000 sykliä
Virtaluokitus (ampeeria)
2A (DC)
Sähköinen käyttöikä
50000 sykliä
Jänniteluokitus – DC
24 V